Obniżamy prowizje na stałe!

01 / 04 / 2022

Tymczasowe obniżenie prowizji we wszystkich naszych kantorach kryptowalut ucieszyło wielu z Was. Część osób obawiała się jednak krótkiego czasu obowiązywania promocji.

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i wprowadzić na stałe prowizję na poziomie 3%. To jednak nie wszystko, bo przy niektórych transakcjach klienci mogą skorzystać z jeszcze niższego oprocentowania!

Obniżona prowizja w kantorach BTC

Prowizja w wysokości 3% obowiązuje przy zakupie i sprzedaży wszystkich kryptowalut dostępnych w ofercie sieci FlyingAtom. Oprócz najpopularniejszych kryptowalut, jakimi od lat pozostają Bitcoin BTC i Ethereum ETH, zapewniamy sprawną wymianę wielu krypto. W naszych kantorach wymienisz też np. Cardano (ADA), Solana (SOL), Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE), Polkadot (DOT), Cosmos (ATOM), i Litecoin (LTC).
W bitomatach poza BTC, wymienisz też ETH, USDT i USDC (na sieci ERC20).

Gdzie kupić stablecoiny za gotówkę?

Bez problemu możesz u nas wymienić również stablecoiny Tether (USDT) i USD Coin (USDC), a aktualne kursy zawsze znajdziesz na naszej stronie.

Wprowadzenie stałej prowizji nieprzekraczającej 3% oznacza, że wymieniając na przykład 10 000 PLN, zapłacisz tylko 300 zł. Jeżeli chcesz sprzedać swoje kryptowaluty, gotówkę otrzymasz od razu do ręki, a w przypadku zakupu cyfrowych aktywów środki trafią na adres podanego przez ciebie portfela.

Atrakcyjne warunki wymiany kryptowalut

O ile prowizja w wysokości 3% obowiązuje przy wszystkich transakcjach do 65 000 PLN, to powyżej tej kwoty klienci mogą liczyć na dodatkowe rabaty. Przy wymianie na kwotę mieszczącą się w przedziale od 65 001 do 500 000 PLN wysokość prowizji wynosi 2,8%, natomiast przy transakcjach o wartości przekraczającej pół miliona złotych obniżyliśmy ją do 2,5%.

Aktualną tabelę opłat i prowizji znajdziesz poniżej:

Znajdź najbliższy kantor kryptowalut lub bitomat

Kantory kryptowalut znajdziesz w największych polskich miastach. Sprawdź listę biur i procedurę wymiany na stronie: https://flyingatom.com/wymiana-btc/ lub listę adresów 41 Bitomatów i ich stan gotówkowy na stronie https://flyingatom.com/bankomaty-bitcoin/.

hello world!