';
';

Ruszył Flyingatom Gold

04 Mar 2019

Jako FlyingAtom po raz kolejny rozszerzamy naszą działalność. Nasz nowy projekt to FlyingAtom Gold, sklep ze złotem, srebrem oraz diamentami. Zespół Flyingatom Gold tworzą osoby z dużym doświadczeniem w branży metali szlachetnych i diamentów inwestycyjnych.

Oferta inwestycyjna to złote i srebrne sztabki inwestycyjne oraz monety bulionowe renomowanych na całym świecie producentów. Flyingatom gold oferuje produkty następujących mennic:

Monety i sztabki tych producentów można bez problemu sprzedać na całym świecie ze względu na ich międzynarodową renomę i rozpoznawalność.

Diamenty inwestycyjne z naszej oferty posiadają certyfikaty najlepszych międzynarodowych instytutów gemmologicznych funkcjonujących na rynku:

  • GIA (Amerykański Instytut Gemmologiczny)
  • IGI (Międzynarodowy Instytut Gemmologiczny)
  • HRD (Wysoka Rada Diamentów)

Każdy z diamentów posiada laserową inskrypcję, czyli mikronumer znajdujący się na rondyście diamentu, zgodny z numerem znajdującym się w certyfikacie. Jest to w tej chwili najlepsze zabezpieczenie gwarantujące autentyczność diamentu.

Zakupów możecie dokonać w sklepie internetowym FlyingAtom.gold oraz w naszych, dobrze Wam znanych, biurach kantoru kryptowalut FlyingAtom w Warszawie i Katowicach. Możecie również w każdym z biur kantoru Flyingatom bezpłatnie odebrać swoje zamówienie zrealizowane w sklepie internetowym.

Jak dobrze wiecie, kluczem do sukcesu jest dobrze zdywersyfikowany portfel, dlatego też zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę dla Was. Czekamy na Was w Warszawie i Katowicach od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18. Na wszelkie Wasze pytania odpowiedzą nasi specjaliści pod numerem telefonu  886 900 450 lub mailowo – kontakt na biuro@flyingatom.gold.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą inwestycyjną na złoto, srebro i diamenty oraz do zakupów w naszym sklepie.