Ruszył Flyingatom Gold

04 / 03 / 2019

Jako FlyingAtom po raz kolejny rozszerzamy naszą działalność. Nasz nowy projekt to FlyingAtom Gold, sklep ze złotem, srebrem oraz diamentami. Zespół Flyingatom Gold tworzą osoby z dużym doświadczeniem w branży metali szlachetnych i diamentów inwestycyjnych.

Oferta inwestycyjna to złote i srebrne sztabki inwestycyjne oraz monety bulionowe renomowanych na całym świecie producentów. Flyingatom gold oferuje produkty następujących mennic:

Monety i sztabki tych producentów można bez problemu sprzedać na całym świecie ze względu na ich międzynarodową renomę i rozpoznawalność.

Diamenty inwestycyjne z naszej oferty posiadają certyfikaty najlepszych międzynarodowych instytutów gemmologicznych funkcjonujących na rynku:

  • GIA (Amerykański Instytut Gemmologiczny)
  • IGI (Międzynarodowy Instytut Gemmologiczny)
  • HRD (Wysoka Rada Diamentów)

Każdy z diamentów posiada laserową inskrypcję, czyli mikronumer znajdujący się na rondyście diamentu, zgodny z numerem znajdującym się w certyfikacie. Jest to w tej chwili najlepsze zabezpieczenie gwarantujące autentyczność diamentu.

Zakupów możecie dokonać w sklepie internetowym FlyingAtom.gold oraz w naszych, dobrze Wam znanych, biurach kantoru kryptowalut FlyingAtom w Warszawie i Katowicach. Możecie również w każdym z biur kantoru Flyingatom bezpłatnie odebrać swoje zamówienie zrealizowane w sklepie internetowym.

Jak dobrze wiecie, kluczem do sukcesu jest dobrze zdywersyfikowany portfel, dlatego też zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę dla Was. Czekamy na Was w Warszawie i Katowicach od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18. Na wszelkie Wasze pytania odpowiedzą nasi specjaliści pod numerem telefonu  886 900 450 lub mailowo – kontakt na biuro@flyingatom.gold.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą inwestycyjną na złoto, srebro i diamenty oraz do zakupów w naszym sklepie.

hello world!