Srebro inwestycyjne w FlyingAtom Gold

30 / 01 / 2022

W czasach spowolnienia gospodarczego i pogarszającej się koniunktury, coraz więcej osób rozważa zakup metalu szlachetnego, jakim jest srebro. Podpowiadamy, w jaki sposób i gdzie warto to zrobić.

W przeciwieństwie do złota srebro ma bardzo szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Metal ten jest używany w sektorze motoryzacyjnym, można go również znaleźć w produktach elektronicznych, w panelach słonecznych i w akcesoriach fotograficznych. Coraz bardziej nowoczesne rozwiązania, takie jak baterie z tlenkiem srebra, tusze przewodzące srebro i nanotechnologie oparte na srebrze w zastosowaniach medycznych, szybko stają się standardami w swoich branżach. To zaś sprawia, że popularność tego metalu – a co za tym idzie,  cena srebra inwestycyjnego – rośnie.

W ostatnim czasie, wychodząc naprzeciw potrzebom osób zainteresowanych zakupem srebra sklep internetowy FlyingAtom.gold przygotował specjalną ofertę, na którą składają się sztabki srebra, srebrne monety oraz pakiety srebra.

Obecnie wśród sprzedawanych przez sklep sztabek największym powodzeniem cieszą się te o masie 1 kilograma. Kupując w sklepie już 5 sztuk sztabek można liczyć na atrakcyjny rabat.

Wśród oferowanych przez FlyingAtom.gold srebrnych monet absolutnymi bestsellerami są monety jednouncjowe, szczególnie pożądane ze względu na niską cenę w odniesieniu do giełdowej ceny kruszcu – są to Wiedeńscy Filharmonicy, Australijski Kangur i Kanadyjski Liść Klonowy. Asortyment sklepu uzupełniają tak znane monety bulionowe jak Britannia, Afrykański Krugerrand czy Australijski Gepard.

Sklep FlyingAtom.gold posiada w swojej ofercie również zestawy monet. W tzw. masterboxach znajdują się m.in. srebrne monety Britannia (sprzedawane po 100 i 500 sztuk), Armeńska Arka Noego, (100 i 500 sztuk), Afrykański Krugerrand (500 sztuk), Australijski Kangur (250 i 500 sztuk), Australijski Liść Klonowy (100 i 500 sztuk) czy Wiedeńscy Filharmonicy (100 i 500 sztuk).

hello world!