Świętuj z nami 5 urodziny

26 / 11 / 2020

22 listopada to szczególna data dla FlyingAtom. 5 lat temu właśnie tego dnia nasz kantor rozpoczął swoją działalność. Parę rzeczy się od tego czasu zmieniło…

I nie mówimy tylko o kursie, który wynosił wtedy 1290 zł

Zamiast 1 biura jest 13, sieć bitomatów licząca już prawie 30 maszyn, portal o kryptowalutach, który codziennie odwiedza od kilku do kilkunastu tysięcy osób. Handel przez elektroniczne formy płatności, własny sklep z gadżetami i portfelami sprzętowymi, 2 duże ogólnopolskie konferencje i wiele mniejszych regionalnych spotkań. Wyjście poza kryptowaluty i rozszerzenie działalności o branżę metali szlachetnych i diamentów inwestycyjnych.

To wszystko było jednak możliwe dzięki stale się powiększającemu zespołowi. To właśnie dzięki zaangażowaniu wielu osób możliwy był taki rozwój firmy. Dziękujemy wszystkim tym, z którymi współpracujemy i współpracowaliśmy w ciągu tych lat.

Z okazji 5 lat firmy przygotowaliśmy dla Was tydzień promocji i konkursów. Do wygrania w nich będą portfele Ledger Nano X oraz vouchery do naszego sklepu FlyingAtom.shop.

Informacje o wszystkich atrakcjach szykowanych na ten tydzień znajdziecie na naszym profilu na Facebooku: FLYINGATOM FACEBOOK

hello world!