Świętuj z nami 8 urodziny

21 / 11 / 2023

Sto lat!, sto lat!, niech żyje, żyje nam! FlyingAtom!

22 listopada to ważna data w historii naszej firmy. Właśnie tego dnia, dokładnie 8 lat temu rozpoczął swoją działalność kantor kryptowalut Flyingatom. 

Zaczynając od jednego biura w Warszawie, przez te 8 lat nasza firma rozrosła się do ogólnopolskiej sieci kantorów kryptowalut i bitomatów. Obecnie możecie skorzystać z usług wymiany kryptowalut w 18 stacjonarnych biurach kantoru lub w jednym z 47 bitomatów rozmieszczonych na terenie całego kraju. W biurach Flyingatom możecie dokonać zakupu lub sprzedaży większości dostępnych na rynku kryptowalut, natomiast bitomaty obsługują BTC, ETH oraz stablecoiny USDT i USDC po siecie ERC20. 

Urodzinowa Promocja

Z okazji swoich 8 urodzin przygotowaliśmy specjalną promocję dla naszych klientów. Od dnia urodzin, czyli 22.11 przez dwa kolejne tygodnie otrzymacie 10% zniżki od prowizji pobieranej przy wymianie kryptowalut w biurach stacjonarnych. Przykładowo zamiast standardowych 3% prowizji przy wymianie, pobrane zostanie jedynie 2,7%.  

FlyingAtom to nie tylko kryptowaluty

Przez lata swojej działalności FlyingAtom rozszerzył znacząco ofertę swoich usług. Oprócz działalności w branży kryptowalut, od 5 lat działa też FlyingAtom Gold oferujący sprzedaż złota i srebra inwestycyjnego. W firmowym portfolio znajdziemy też FlyingAtom Shop – sklep z portfelami sprzętowymi i kryptogadżetami oraz FlyingAtom.pl – segment zajmujący się wymianą kryptowalut przy pomocy płatności elektronicznych. 

Urodziny FlyingAtom świętuj podczas GoldUp Warszawa

W ramach urodzinowego tygodnia grupa FlyingAtom zaprasza w sobotę 25.11 do Warszawy na GoldUp – spotkanie miłośników metali szlachetnych i inwestycji. W przestrzeni Brain Embassy przy ul. Konstruktorskiej 11 w Warszawie będzie można posłuchać wystąpień prezesów, dyrektorów, analityków, popularnych twórców a przede wszystkim wieloletnich praktyków, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami na rynkach inwestycyjnych. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie GoldUp.

hello world!