W 2024 roku kryptowaluty za gotówkę kupisz z Flyingatom

07 / 02 / 2024

Mówi się, że gotówka to wolność. I mimo postępujących regulacji oraz rosnącej popularności giełd i instrumentów pochodnych, to bezpośrednia możliwość sprzedaży i zakupu kryptowalut za gotówkę wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Dlatego jeżeli szukasz możliwości takiej wymiany to dobrze trafiłeś. W Flyingatom znamy się na tym najlepiej. Jak formy wymiany gotówkowej kryptowalut są dostępne w 2024 roku?

Kantory kryptowalut

Kantory kryptowalut to podstawa działalności Flyingatom. Wizyta w kantorze stacjonarnym to wygodny i jeden z najbardziej bezpiecznych sposób na zakup  i sprzedaży bitcoina czy innych kryptowalut za gotówkę. Wymiana jest prosta i szybka, a w razie wątpliwości technicznych możemy zapytać obsługę o pomoc w interesujących nas kwestiach. Dokonując wymiany w kantorze stacjonarnym, musimy mieć przygotowaną gotówkę, adres portfela kryptowalut oraz dowód tożsamości przy transakcjach przekraczających równowartość 1000 euro. 

Jako Flyingatom zajmujemy się wymianą kryptowalut na gotówkę już od 2015 roku. W bieżacym, 2024 roku sprzedaż i zakup kryptowalut za gotówkę możliwe jest w jednym z naszych 18 punktów Flyingatom w największych miastach Polski. Stacjonarne biura Flyingatom to miejsca, gdzie możesz sprzedać lub kupić bitcoiny i szeroką gamę innych kryptowalut, co czyni te punkty atrakcyjnym miejscem dla szerokiego grona klientów.

Bitomaty

Bitomaty to nowoczesne urządzenia, przypominające tradycyjne bankomaty, dzięki którym w łatwy sposób kupisz i sprzedaż bitcoina oraz inne kryptowaluty za gotówkę.

Na całym świecie można skorzystać z ponad 35 000 bitomatów, a w naszym kraju na początku 2024 roku mamy ich już 208. Wśród nich, aż 47 to Bitomaty Flyingatom.  Nasze urządzenia znajdziecie na terenie całej Polski, najczęściej w galeriach handlowych. Cały czas pracujemy nad rozszerzeniem naszej sieci.

Cały proces wymiany kryptowalut w bitomatach jest bardzo intuicyjny. Przypomina korzystanie ze standardowego bankomatu. Choć bitomaty są łatwe w obsłudze, mogą przysporzyć pewnych trudności osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kryptowalutami. Warto mieć przyswojoną wiedzę o działaniu portfeli kryptowalutowych, kodach QR i odpowiednich sieciach blockchain. Jeżeli potrzebujemy wsparcia przy zakupie Bitcoina, lepszym rozwiązaniem dla nowych osób jest skorzystanie ze stacjonarnego kantoru kryptowalut.

Jeżeli w 2024 roku szukasz miejsca gdzie możesz kupić i sprzedać Bitcoina i inne kryptowaluty za gotówkę to dobrze trafiłeś. Flyingatom to bezpieczna wymiana kryptowalut w Twojej okolicy.

hello world!