Wymiana Bitcoina on-line

02 / 07 / 2019

Wymiana Bitcoina on-line już możliwa na naszej stronie. Kolejny ukłon w stronę naszych klientów. W zakładce WYMIANA ONLINE można sprzedać swoje Bitcoiny, a gotówkę odebrać w dowolnym bitomacie FlyingAtom lub naszym biurze stacjonarnym. Wymiana jest bardzo prosta, potrzebujemy jedynie adresu e-mail lub telefonu na który zostanie wysłany kod odbioru gotówki.

Kwoty jednorazowej wymiana Bitcoina on-line w przypadku odbioru w bitomacie wynoszą od 100 do 20000 PLN, w przypadku odbioru w biurze od 5000 do 60000 PLN. Przed odbiorem w biurze prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z wybranym przy transakcji biurem. Maksymalny czas na odbiór gotówki to 72 godziny. W czasie odbioru gotówki potrzebny jest dostęp do maila lub telefonu wpisanego w czasie transakcji. W przypadku odbioru w bitomacie potrzebny jest kod autoryzacyjny otrzymany w czasie rozpoczęcia transakcji.

Nowa funkcja to wygoda dla naszych klientów. Nie trzeba już czekać w biurze na potwierdzenia transakcji w sieci. Dodatkowo wymianę można zrobić w dowolnym momencie przy interesującym nas kursie.

Kwota jaką należy podać jest podawana w mili Bitcoinie. Aby otrzymać kwotę w BTC należy podzielić podaną kwotę przez 1000. Przykład: Musimy przelać podane w formularzu 833,465 mBTC. Kwota ta równa się 0,833465 BTC.

hello world!