Z wizytą w łódzkim Domu Dziecka

20 / 06 / 2023

Nasza ekipa z FlyingAtom i FlyingAtom Gold zawitała z kolejną wizytą w Domu Dziecka numer 5 w Łodzi. Tradycyjnie jak co roku, wraz z przyjaciółmi firmy przygotowaliśmy dla wychowanków placówki weekend pełen atrakcji – wszystko za sprawą Dnia Dziecka. 

To już szóste takie spotkanie naszej grupy FlyingAtom z łódzkimi dziećmi. Działając w porozumieniu z Dyrektor ośrodka, zorganizowaliśmy i zapewniliśmy cały weekend atrakcji dla dzieci.

Dzień I – zabawy i wypoczynek w aquaparku 

Spotkanie rozpoczęło się w sobotę, 3 czerwca ok. godziny 11:00. Grupa z FlyingAtom wraz z przyjaciółmi przyjechała po dzieci do placówki, skąd wszyscy razem udali się do łódzkiego aquaparku. Na miejscu każdy mógł znaleźć odpowiednią dla siebie atrakcję. Jedni szaleli na zjeżdżalniach wodnych, drudzy wypoczywali w jacuzzi czy opalali się na leżakach. Ponad 5 godzin spędzonych w wodzie solidnie zmęczyło, ale  jednocześnie naładowało całą grupę dobrym humorem i endorfinami.

Dzień II – jezioro, kajaki, rowerki i park linowy

Drugiego dnia wspólnie spędzonego weekendu wybraliśmy się nad jezioro. Przez cały ten dzień w otoczeniu natury trwały gry i zabawy. Jedną z przygotowanych atrakcji był park linowy. Dzieci mogły wybrać sobie dopasowaną do ich potrzeb trasę trudności lub zostać na dole i poćwiczyć strzelanie z łuku. Kolejną formą rozrywki była eksploracja jeziora przy pomocy rowerków wodnych i kajaków. 

Grupa FlyingAtom uwielbia pomagać

Weekend spędzony wspólnie z dziećmi na grach i zabawach nie był wszystkim, co goście przygotowali dla dzieci.

Dodatkowo w wyniku dobrowolnej zbiórki wśród osób z FlyingAtom i przyjaciół firmy, zebrano i przekazano środki dla mam z dziećmi, znajdujących się pod opieką ośrodka.

Ten weekend był czasem wielkiej radości zarówno dla dzieci, jak i osób z naszej firmy. Najlepszym podziękowaniem za zorganizowanie wszystkich atrakcji była radość i uśmiechy na twarzach dzieci. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.

hello world!