Zagraj w FlyingAtom Chess Open!

24 / 08 / 2022

Szachy i inwestowanie mają ze sobą wiele wspólnego. Tu i tu należy kalkulować, oceniać pozycje z różnych perspektyw, myśleć strategicznie i długofalowo, być zarazem konsekwentnym w działaniu oraz elastycznym gdy trafi się dobra okazja.  

Wszystkich inwestorów oraz miłośników Królewskiej Gry chcemy zaprosić na FlyingAtom Chess Open. Będzie to turniej, który organizujemy wraz ze swoim ambasadorem, świeżo upieczonym mistrzem międzynarodowym Dawidem Czerwem.

Zawody odbędą się w dniach 15-16 października 2022 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Grottgera 2 w Lublinie. Udział w zmaganiach będzie można wziąć w jednej z dwóch grup – Turnieju A oraz Turnieju B. W Turnieju A mogą wystartować wszyscy chętni zawodnicy, natomiast Turniej B przewidziany jest dla zawodników z rankingiem PZSzach max 1600. 

Turniej będzie rozgrywany tempem 60 minut + 5 sekund dodawane po każdym ruchu na zawodnika w systemie szwajcarskim. Rozegranych zostanie 7 rund, po których najlepsi mogą liczyć na nagrody pieniężne, a zwycięzcy także na puchar. Przewidywane są również nagrody w poszczególnych grupach rankingowych. Udział w turnieju umożliwi też wypełnienia norm na okręgowe kategorie szachowe (V, IV, III i II i I kobiecą). 

Podczas turnieju, w sobotę wieczorem odbędzie się też afterparty – spotkanie z IM Dawidem Czerwem w jednym z lubelskich lokali. W trakcie całego turnieju będzie możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia, gry lub wspólnej analizy z szachowym mistrzem.

IM Dawid Czerw

Zgłoszenia na turniej należy dokonywać mailowo u Sędziego Głównego (alkedzierski94@gmail.com), w terminie do 10 października 2022 r. (godz. 23:59). Wraz ze zgłoszeniem należy przesłać potwierdzenie wpłaty darowizny na organizację turnieju. Warunkiem udziału w turnieju jest wpłacenie darowizny na rzecz organizacji turnieju.

Szczegółowe informacje organizacyjne znajdują się na stronie turnieju Turniejplanszowki.pl

hello world!