Zapraszamy na BlockchainFiesta

16 / 10 / 2018

Dokładnie za miesiąc – 16 listopada będziecie mieli znów okazję spotkać się na żywo z naszą ekipą. Kantor Bitcoin FlyingAtom będzie miał swoje stanowisko na konferencji BlockchainFiesta.

BlockchainFiesta to konferencja dedykowana dla wszystkich pasjonatów nowych technologii, przedstawicieli biznesu, startupów, programistów i wszystkich zainteresowanych tematyką Blockchain. Już 16stego listopada do Krakowa zawitają światowej klasowej specjaliści wykorzystujący Blockchain w logistyce, służbie zdrowia, administracji oraz edukacji i wielu innych sektorach gospodarki. Misją organizatorów jest stworzenie miejsca do dialogu i wymiany wiedzy na temat możliwości technologicznych XXI wieku.

Wśród prelegentów zagoszczą eksperci z kraju i zagranicy: Tanjila Islam, Anish Mohammed, Anjalee Burr,  Dennis Van Der Vecht, Arne Rutjes, Jacek Czarnecki, Karol Przystalski i wielu innych.

Na naszym stanowisku będzie można porozmawiać z nami o działalności kantoru, zapoznać się z asortymentem naszego sklepu, kupić różnego rodzaju gadżety i pamiątki związane z Bitcoinem oraz kryptowalutami. Zaprezentujemy też ofertę prowadzonych naszych szkoleń. Nasze stanowisko będzie dobrze widoczne, zapraszamy do podchodzenia.

Data spotkania: 16 listopada (piątek) 2018, godz. 9:00-18:00

Multikino Kraków, ul. Dobrego Pasterza 128, 30-962 Kraków

Link do strony wydarzenia: blockchainfiesta.io

hello world!