Złoto czy kryptowaluty? – Złota debata

13 / 11 / 2023

Wydarzenie poświęcone głównie inwestycjom w metale szlachetne oraz pozostałe instrumenty finansowe odbędzie się już 25 listopada w Warszawie.

Główną atrakcją wydarzenia będzie złota debata, podczas której eksperci z branży finansowej porównają i przeanalizują złoto i aktywa cyfrowe.

W programie znajdą się również prelekcje, panele dyskusyjne i networking. Weź udział i dowiedz się

.

GoldUp w stolicy – co nas czeka?

GoldUp w stolicy to wystąpienia prezesów, dyrektorów, analityków, popularnych twórców a przede wszystkim wieloletnich praktyków. Osób, które swoją wiedzę czerpią głównie z doświadczenia, na GoldUp w Warszawie swoje prelekcje zaprezentują:

  1. Renata Lenik (dyrektor sprzedaży we FlyingAtom.Gold) – ekspert na rynku metali i kamieni szlachetnych przedstawi temat pt. “Weryfikacja złotych monet bulionowych. Jak uniknąć oszustw i inwestować bezpiecznie?
  1. Patryk Dudziński (twórca kanału YT “Srebrny Wehikuł) – wieloletni stacker, inwestor i entuzjasta metali szlachetnych opowie o “Srebrze – geniuszu z rozdwojeniem jaźni
  1. Tomasz Nykiel (dyrektor zarządzający w 79element) – który na bazie swojego 13 letniego doświadczenia na rynku metali szlachetnych, przedstawi kulisy pracy dilera w temacie pt. “W miarę uczciwy diler”
  1. Roman Zaborowski (prezes zarządu NDF Pilot) – Organizator pierwszego funduszu kryptowalutowego w Polsce, na którego rejestrację nie wydała zgody KNF. Przedstawi krótką historię inwestowania w Polsce od czasów przemian w temacie pt. “Od kolejek za kolorowymi TV po Bitcoina
  1. Tomasz Gessner (główny analityk w Tavex) – na podstawie ponad 20 letniego doświadczenia postara się odpowiedzieć na pytanie “Dlaczego złoto nie(zawsze) chroni przed inflacją?
  1. Zbigniew Dylewski (twórca YT, doktor ekonomii) – autor popularnego kanału youtube, który został nazwany jego imieniem i nazwiskiem. Lubi rozprawiać o pieniądzu, a szerzej – o sprawach gospodarczych opartych na pieniądzu. O czym opowie na GoldUp, dowiecie się na miejscu.
  1. Mariusz Sperczyński (CEO of FlyingAtom.PL)-  prelegent licznych wystąpień na konferencjach zajmujących się łączeniem świata tradycyjnych finansów z aktywami wirtualnymi. Tym razem zobaczymy go w złotej debacie.

Pozostałe atrakcje

Na warszawskim spotkaniu uczestnicy oprócz złotej debaty i 6 unikatowych prelekcji. Klasycznie uczestnicy wydarzenia będą mogli porozmawiać o metalach szlachetnych i inwestowaniu podczas zaplanowanego networkingu. Na miejscu odbędzie się także złoty konkurs, w którym do wygrania będą złote nagrody. Atrakcją godną uwagi bez wątpienia jest niecodzienna, bezpłatna możliwość zbadania swojego złota oraz srebra inwestycyjnego przy pomocy spektrometru. Wszystko to już 25 listopada w Warszawie, dokładnie w Brain Embassy przy ul. Konstruktorskiej 11, start o godz. 14:00. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy odebrać bezpłatny bilet, uprawniający do udziału w wydarzeniu.

Odbierz bezpłatny bilet nahttps://goldup.pl/goldup-warszawa/

Jak jest na GoldUp? – Zobacz

hello world!