Zmiany w programie partnerskim FlyingAtom Shop

27 / 03 / 2020

Wprowadziliśmy zmiany w programie partnerskim naszego sklepu FlyingAtom Shop. W FlyingAtom Shop znajdziecie szeroki wybór przedmiotów związanych z kryptowalutami. Do wyboru jest kilka rodzajów portfelów sprzętowych różnych producentów. FlyingAtom Shop jest oficjalnym dystrybutorem portfeli Ledger oraz Trezor w Polsce. W ofercie sklepu znajdziecie też całą gamę gadżetów. Koszulki, kubeczki, poduszki, skarpetki, monety, przypinki, smycze, karty, zabawki i wiele innych. A wszystkie te gadżety mają kryptowalutowe motywy. Dzięki zmianom jakie zaszły w programie partnerskim sklepu, każdy może zarabiać na poleceniach.

Tak wygląda po zmianach program partnerski FlyingAtom Shop:

  • Zarabiasz 20% od kwoty brutto zamówienia wykonanego przez swojego poleconego (nie wlicza się w to koszt przesyłki i portfele sprzętowe)
  • Otrzymujesz 25 zł za kupiony przez poleconego portfel Trezor One
  • Otrzymujesz 27 zł za kupiony przez poleconego portfel Ledger Nano S
  • Otrzymujesz 55 zł za kupiony przez poleconego portfel Ledger Nano X
  • Otrzymujesz 80 zł za kupiony przez poleconego portfel Trezor T

Oferta partnerska jest bardzo korzystna, spore kwoty można otrzymać nawet przy niewielkiej ilości poleconych osób i ich zakupom.

Instrukcja jak zapisać się do programu partnerskiego FlyingAtom Shop znajdziecie w poraniku na portalu Bithub.pl – Zarabiaj z FlyingAtom Shop

hello world!