Biuro FlyingAtom Gdynia

14 / 04 / 2023

Rozwijamy sieć naszych placówek na północy Polski. Od dziś możecie korzystać z naszych usług w oddziale FlyingAtom w Gdyni. To już nasze 19 biuro na terenie kraju!

Kantor bitcoin FlyingAtom Gdynia znajdziecie w biurowcu Xenon przy ulicy Śląskiej 53. Kantor Bitcoin FlyingAtom mieści się na 3 piętrze w lokalu nr B304. Tak jak w innych naszych biurach, w tej placówce można dokonać wymiany BTC, ETH, USDt, USDc czy innych interesujących Was kryptowalut. Transakcje do 1000 euro można dokonać bez weryfikacji swoich danych. W biurze znajdziecie też wybrany asortyment z naszego sklepu FlyingAtom Shop. Kantor Bitcoin FlyingAtom Gdynia jest też nowym punktem kantoru FlyingAtom.Gold. Możecie w nim dokonywać zakupu złota i srebra inwestycyjnego oraz odbierać zamówienia składane przez stronę FlyingAtom.gold .

Biuro w Gdyni jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi punktu w tym mieście to: 886-900-980 lub mailowo gdynia@flyingatom.com .

hello world!