Black Friday w FlyingAtom Shop

27 / 11 / 2019

Wyjątkowe obniżki w FlyingAtom Shop z okazji Black Friday! Dzięki współpracy z naszymi partnerami, z okazji Black Friday prowadzimy promocję, w której portfele sprzętowe Trezor One oraz Ledger Nano S można kupić taniej o 25%. W wyprzedaży znajduję się też portfel sprzętowy Archos Safe-T mini, które możemy kupić taniej o 35% od obowiązującej na co dzień ceny.

Z okazji Black Friday na stronie FlyingAtom Shop znajdziemy też wiele innych produktów w atrakcyjnych cenach. Na wyprzedaży znalazły się m.in. kryptowalutowy skarpetki, kubki, poduszki czy cała kolekcja gadżetów z motywem 10 lat Bitcoina.

Kupując portfele sprzętowe warto sprawdzić też nowe produkty, które niedawno trafiły do oferty FlyingAtom.shop! Nowe koszulki i kubki, ponad 50 nowych wzorów dostępnych od ręki! Każdy znajdzie coś niesamowitego dla siebie, przyjaciół i znajomych!

Jeśli szukasz prezentu dla fana kryptowalut sprawdź nowe Banknoty, Spinki na Banknoty oraz Monety kolekcjonerskie – taki prezent na pewno przypadnie do gustu każdemu. Dodatkowo Flyingatom.shop przy zamówieniach złożonych do 15:00 daje gwarancję wysyłki tego samego dnia, dzięki czemu nie musisz się martwić o spóźnienia w dostawie, a dla zamówień o wartości powyżej 200 zł obowiązuje darmowa dostawa.

hello world!