Kibice Piasta zyskują z FlyingAtom

31 / 05 / 2022

Sobotni finał Ligi Mistrzów zakończył oficjalnie europejskie rozgrywki klubowe w sezonie 2021/2022. Krajowi reprezentanci przygotowują się do rozgrywek Ligi Narodów, a kluby rozpoczynają za moment przygotowania do kolejnego sezonu. Kluby się wzmacniają nie tylko pod względem sportowym, ale również organizacyjnym. Takie organizacyjne i finansowe wzmocnienie czeka Piasta Gliwice. Właśnie dziś, 1 czerwca wchodzi w życie umowa między FlyingAtom a Piastem w myśl której zostajemy oficjalnie sponsorem głównym klubu

Bukmacherzy, firmy energetyczne i …. kryptowaluty

Koszulka piłkarska oprócz wyróżnienia danej drużyny od przeciwnika ma też duży potencjał jako przestrzeń reklamowa. Dlatego główni sponsorzy poszczególnych klubów umieszczają na jej przodzie swoje logotypy. Ze względu na podobne grono odbiorców, bardzo często na trykotach zawodników możemy dostrzec znaki firm bukmacherskich. Jednak nie tylko ich. W polskiej ekstraklasie poprzez kluby reklamują się równie często firmy z branży energetycznej, a obecnie dołączają do nich te z branży finansowej. I to nie tylko te z tradycyjnych rynków (firmy Plus500, Etoro), ale również z rynku kryptowalut. W nowym sezonie na koszulkach Piasta Gliwice zobaczymy logo FlyingAtom – jednego z liderów polskiej branży kryptowalut. 

FlyingAtom to pasjonaci w branży kryptowalut, którzy posiadają sieć kantorów Bitcoinów i Bitomatów. Od ponad 6 lat zajmujący się skupem i sprzedażą Bitcoinów i wielu inny popularnych kryptowalut, takich jak np. Ethereum, Tether, Litecoin, USDC. Celem firmy jest zapewnienie wygody i bezpieczeństwa oraz prywatności przy wymianie Bitcoina i innych kryptowalut.   

Zyskuje klub i kibice 

Współpraca Niebiesko-Czerwonych  z nowym sponsorem głównym będzie opierała się na wielu płaszczyznach, gwarantując wsparcie finansowe zarówno dla pierwszej drużyny, jak i Akademii Piłkarskiej Piasta Gliwice. Jako nowy sponsor nie zapominamy też o kibicach. Jak mówi Dawid Muszyński CEO FlyingAtom: 

“O ile dziecięcych marzeń piłkarskich nie udało się nam zrealizować na boisku, to teraz możemy walczyć o najwyższe cele poprzez wsparcie klubu. Oprócz codziennej działalności biznesowej każdy z nas prywatnie jest kibicem. Chcemy dać fanom Piasta coś od nas. Dlatego przygotowaliśmy specjalną promocję dla karnetowiczów, gdzie oprócz zniżki na nasze usługi jest możliwość wygrania kolacji z jednym z klubowych zawodników.” 

Każda z osób, która zakupi karnet Piasta Gliwice, otrzymuje od FlyingAtom specjalną kartę, która uprawnia do zniżki na zakupy w kantorach FlyingAtom oraz FlyingAtom Gold. Wśród klientów, którzy skorzystają w punktach z karty, raz w miesiącu zostanie wylosowany jeden, który zje kolację z jednym z piłkarzy Piasta. 

Kolejne promocje i atrakcje dla kibiców będą organizowane w trakcie trwania umowy sponsorskiej.  Informacje o wszystkich sportowych promocjach i inicjatywach firmy znajdziecie na profilu FlyingAtom Team

hello world!