Konferencja 10 lat Bitcoina

10 / 12 / 2018

Świętujmy razem rocznicę 10 lat Bitcoina! 31.10.2008 oraz 3.01.2009 to daty, które zapisały się w historii jako początki Bitcoina. Od Manifestu Satoshi Nakamoto oraz pierwszej transakcji mija właśnie 10 lat. Z tej okazji razem z portalem Bithub.pl organizujemy konferencje dla polskiej społeczności Bitcoin i kryptowalut abyśmy mogli uczcić to wydarzenie.

Obchody dziesięciolecia  zaplanowane są na cały dzień i łączą ze sobą konferencję wraz z galą wręczenia nagród dla osób wyróżniających się w polskiej społeczności Bitcoin oraz branży kryptowalut. Po dwóch częściach oficjalnych odbędzie się również After party To the Moon, na które uczestnicy wydarzenia udadzą się do znajdującego się w pobliżu klubu Hybrydy.

Wśród prelegentów na konferencji pojawią się najważniejsze nazwiska z polskiej branży kryptowalut oraz zaproszeni zagraniczni gości. Na tą chwilę swój udział potwierdzili: Mariusz Sperczyński (bitSecurities oraz Bitmarket),  Robert Wiecko (COO w Dash Core Group Inc), Jacek Czarnecki (prawnik, legal counsel w MakerDAO). Swoje wystąpienia będą mieli też Tomasz Drwięga (Parity Technologies), Jakub Zarembiński (Tokenika), Artur Wiśniowski (Sapiency), Damian Dzienio (FlyingAtom.io), Mateusz Klemczak (Pacific), Marek Kierczyk (Universal Login) czy Rafał Zaorski (TJS). Czekamy cały czas na potwierdzenia, od zagranicznych przedstawicieli projektów takich jak Trezor czy Lisk.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie 10 lat Bitcoina. Znajdziecie tam agendę, prelegentów, partnerów i sponsorów oraz możliwość zakupu biletów. Bilety dostępne są w dwóch wersjach, zwykłych oraz VIP. W skład normalnego biletu wchodzi udział w konferencji, udział w gali rozdania nagród, udział w after party oraz obiad podczas przerwy obiadowej. Decydując się na zakup biletu VIP, otrzymujemy wszystko to, co zawiera podstawowy bilet oraz: Miejsce w strefie VIP znajdującej się na Sali teatru, Open Bar z whiskey oraz catering z „Pora na Pola” podczas trwania konferencji oraz open bar na after party.

Ceny biletów zaczynają się od 300 zł w zależności od miejsca na sali. Do końca grudnia można je nabyć z 50% zniżką, tak więc wejście na konferencję można nabyć już za 150 zł.!

Jeżeli temat Bitcoina i kryptowalut jest Ci bliski i chciałbyś włączyć się w świętowanie tej rocznicy, możesz zostać partnerem lub patronem tej konferencji. W kwestii partnerstwa i sponsorowania tej imprezy należy kontaktować się na adres sponsoring@10latbitcoina.com.pl lub telefonicznie 501-801-405. Jeżeli interesuje Cię patronat nad tym wydarzeniem, pisz na adres lukasz.kopec@flyingatom.com.

hello world!