Ledger Nano S w promocji na halving

12 / 05 / 2020

11 maja wieczorem miał miejsce trzeci już halving Bitcoina. Nagroda dla górników za wydobyty blok zmalała z 12,5 do 6,25 BTC. W związku z tym historycznym wydarzeniem pojawiło się dużo promocji w branżowych firmach. Jedna z najbardziej okazałych dotyczy portfeli sprzętowych Ledger Nano S. Skoro halving to obniżamy cenę tego produktu w FlyingAtom Shop również o połowę!

Przez najbliższy tydzień, od 12 do 17 maja, można nabyć portfel sprzętowy Ledger Nano S za jedyne 144,50 zł.  Bezpieczne przechowywanie kryptowalut nigdy nie było tak tanie. Z tej wyjątkowej okazji możecie skorzystać na stronie FlyingAtom Shop: LEDGER NANO S W SUPER CENIE. Przypominamy, że FlyingAtom Shop jest autoryzowanym sprzedawcą produktów firmy Ledger w Polsce. W ofercie sklepu znajdziemy też Ledger Nano X oraz portfele innych producentów.
W związku z halvingiem bitcoina w FlyingAtom Shop będzie można skorzystać też z innych promocji. 12 maja można nabyć poduszki z kryptowalutowymi wzorami taniej o 40%. W kolejnych dniach przecenione zostaną też inne bitcoinowe gadżety.

 

hello world!