Nominacje Nexus 2019 | Konferencja Blockchain i Finanse

13 / 12 / 2019

Podczas Konferencji Blockchain i Finanse odbędzie się też gala rozdania nagród Nexus 2019. Gala Nexus 2019 jest już drugą edycją cyklicznego wydarzenia przyznania nagród i wyróżnień dla wyjątkowych osobistości/ firm z branży. W zeszłym roku skupiliśmy się wokół sektora kryptowalut (zobacz Laureatów Nexus 2018). W przyszłorocznej edycji rozszerzamy, zgodnie z tematyką Konferencji, zakres nominowanych o sektor finansowy.

Kategorie Nexus 2019

Na Gali Nexus 2019 przyznamy statuetki w następujących kategoriach:

 1. Najlepszy polski projekt blockchain – osoba, firma, startup z polskim kapitałem, która/-ry wybiła/-ił się znacząco w branży w roku 2019.
 2. Społecznik Roku – wybitna osoba udzielająca się społecznie poprzez: edukowanie, akcje charytatywne lub organizację nieodpłatnych spotkań/szkoleń dla branży.
 3. Analityk Roku – trader i/lub analityk dzielący się wiedzą i doświadczeniem ze środowiskiem; prowadzący bloga, stronę lub otwarte grupy społecznościowe.
 4. Mecenas Roku – prawnik lub specjalista prawa wspierający środowisko kryptowalut poprzez porady prawne, interpretacje, artykuły lub edukację.
 5. Bezpieczny blockchain – firma, osoba lub startup, który odznacza się na polu dbania o bezpieczeństwo blockchain w zakresie wdrożeń i obsługi powdrożeniowej, jak również podmioty monitorujące stan sieci, dostarczające alertów i udzielające pomocy technicznej.
 6. Aktywista Roku – osoba pracująca społecznie na linii rząd-środowisko kryptowalut.
 7. Blog niezależności i wolnej myśli finansowej – niezależny blog o tematyce finansów posiadający odznaczającą się liczbę czytelników, wysokie zasięgi, o wysokim stopniu uznania wśród społeczności zainteresowanej finansami w Polsce.
 8. Influencer Roku – osoba aktywna na social mediach i/ lub YouTube o największych zasięgach i uznaniu społeczności w tematyce blockchain i/ lub finanse.
 9. Pieszczoszek – najbardziej pozytywna i lubiana osoba w środowisku.
 10. Nexus Omnia Finanse od Bithub.pl – wyróżnienie przyznawane przez Organizatora za całokształt działań i dotychczasowych osiągnięć na polu szeroko pojętych finansów w Polsce.
 11. Nexus Omnia Blockchain od Bithub.pl – wyróżnienie przyznawane przez Organizatora za całokształt działań i dotychczasowych osiągnięć w branży blockchain i kryptowalutowej w Polsce.
 12. Nagroda publiczności Blockchain – wyróżnienie za najlepszą, zdaniem publiczności, prelekcję w ramach Konferencji Blockchain i Finanse o tematyce związanej z blockchain i/lub kryptowalutami.
 13. Nagroda publiczności Finanse – wyróżnienie za najlepszą, zdaniem publiczności, prelekcję w ramach Konferencji Blockchain i Finanse o tematyce finansowej.

W ramach Nominacji Nexus 2019 postanowiliśmy zmienić nieco metodologię przyznawania nagród w poszczególnych kategoriach (szczegóły tutaj). Co ważne – „otworzyliśmy” tym razem aż 9 kategorii, w których to Wam, w pierwszej kolejności, oddajemy głos!

Już od dzisiaj możecie oddawać głosy na swoich kandydatów z pierwszych dziewięciu kategorii. Co więcej, możecie także dodać do ankiety te osoby, firmy, które nie znajdują się aktualnie w zestawieniu a które, Waszym zadaniem powinny się tam znaleźć. Na Wasze nominacje i głosy czekamy do 3 stycznia 2020 roku.

GŁOSUJ

Ankieta zbudowana jest na kanwie formularzy Google. Oznacza to, że aby zagłosować i z powodzeniem zapisać wynik w naszej bazie, będziemy prosić Was o podanie adresu mailowego. Oprócz konieczności zapewnienia prawidłowego przebiegu głosowania przetworzymy Wasze maile jeszcze do jednej rzeczy. Spośród wszystkich, którzy oddadzą ważny głos w czasie trwania ankiety rozlosujemy zestawy atrakcyjnych nagród.

Szczegółowe informacje o głosowaniu i nagrodach znajdziecie na stronie Bithub.pl

hello world!