Płatności Bitcoin

27 / 12 / 2018

Jedną z kluczowych rzeczy do powszechnej adopcji kryptowalut jest możliwość płatności Bitcoin  za towary i usługi. Wprowadzenie takiego rozwiązania płatniczego do swojej działalności nie jest trudne i powinno stać się obowiązkiem dla osób interesujących się kryptowalutami. Można to zrobić  np. poprzez jeden z procesorów płatności takich jak Bitbe.co czy InPay.

FlyingAtom chcąc dorzucić cegiełkę do adopcji Bitcoina umożliwia płatność BTC za zakupy na FlyingAtom Shop. Tak samo udostępniliśmy też możliwość zakupu biletów za BTC na konferencję 10 lat Bitcoina. Wydawało nam się to obowiązkiem, aby impreza poświęcona Bitcoinowi miała możliwość płatności właśnie tą kryptowalutą. Płatność za bilety na wydarzenie 10 lat Bitcoina jest możliwe na sklepie Flyingatom.shop. Jest tam udostępniona pula miejsc, z których można wybrać to najbardziej nam odpowiadające. Zarówno na dole sali, jak i w strefie VIP na balkonie teatru Palladium.

Przypominamy też, że do końca grudnia 2018 można nabyć bilety na konferencję w obniżonej cenie, aż o 50%! Oznacza to, że na całodzienne wydarzenie łączące w sobie konferencję, galę rozdania nagród oraz afterparty możecie wejść już za 150!

hello world!