Poznaj Bitcoin i Kryptowaluty – Szkolenia

13 / 06 / 2018

Tematyka Bitcoina, kryptowalut oraz technologii Blockchain staje się coraz popularniejsza i dociera do świadomości zwykłych zjadaczy chleba. Wychodząc naprzeciw społecznemu zapotrzebowaniu, przygotowaliśmy szkolenie pt. Poznaj Bitcoin i Kryptowaluty, które pozwole na wejście w ten technologiczny świat. Na szkoleniach będzie można poznać historię Bitcoina, jego wartości, ciekawostki, dlaczego powstał i jakie były jego początki, jakie są jego idee i w co wierzył założyciel? Szkolenia prowadzone są przez pasjonatów, znanych w środowisku specjalistów z branży.

Czego dowiecie się na szkoleniach Poznaj Bitcoin i Kryptowaluty organizowanych przez FlyingAtom?
– jakie są najważniejsze daty z historii Bitcoina,
– czym jest i jak działa Bitcoin,
– do czego służy klucz prywatny a do czego klucz publiczny,
– poznacie różne sposoby przechowywania kryptowalut – ich zalety i wady, oraz stworzycie swój pierwszy portfel,
– co jest potrzebne do wydobywania kryptowalut i czy warto się tym zająć,
– jak nie paść ofiarą kradzieży i na co uważać,
– jak interpretować wykres i handlować na giełdzie.

Każdy, kto ukończy szkolenie, dostanie certyfikat potwierdzający uczestnictwo i zdobytą wiedzę oraz zapewniający zniżki na kolejne szkolenia. Certyfikaty posiadają unikalne numery umieszczony na Blockchainie, co gwarantuje ich oryginalność.

Szkolenia skierowane jest dla osób początkujących, planujemy również szkolenia bardziej zaawansowane. Możemy przygotować również ofertę indywidualną dla grup lub firm z dostosowaną tematyką dla potrzeb klientów.

Szkolenia odbywają się cyklicznie, zawsze w ostatnim tygodniu danego miesiąca. Najbliższe miejsca i terminy spotkań to: Warszawa (26.06), Łódź (27.06), Poznań (27.06), Kraków (26.06), Lublin (25.06), Bydgoszcz (25.06).

Szczegółowe informacje odnośnie do programu, zapisu oraz prelegentów na naszym wydarzeniu: Poznaj Bitcoin i Kryptowaluty.

hello world!