Przeceny na FlyingAtom Shop

26 / 11 / 2018

FlyingAtom Shop wystartował pełną parą! I już na początku działalności klienci mają okazję kupić produkty w obniżonych cenach. Z okazji Black Friday i Cyber Monday można kupić produkty z FlyingAtom Shop ze zniżką 10%. Idealna okazja, aby zaopatrzyć się w upatrzone produkty ze wzorami związanymi z kryptowalutami.

Skoro sklep wystartował,  można w pełni przyjrzeć się asortymentowi. Najbardziej kojarzącym się kryptowalutami przedmiotem są monety kolekcjonerskie. Na FlyingAtom Shop znajdziemy szeroki wybór tych monet. Znajdziemy te odzwierciedlające BitcoinEthereum, Monero, Zcash, EOS i inne kryptowaluty. Produktem, którego nie mogło zabraknąć w takim sklepie, są koszulki. Do wyboru mamy 8 wzorów, a jest już zapowiedź, że pojawią się kolejne. Tuta możemy wybrać od prostego nadruku z Bitcoinem, po projekty łączące kryptowaluty z motywami znanymi z pop kultury.

oszulka-bitcoin-popeye-kryptowalut-rozm-s

W asortymencie sklepu możemy znaleźć też poduszki, kubki, smycze, naklejki, podkładki pod mysz, magnesy na lodówkę, balony, napoje energetyczne, a nawet znaczki pocztowe. Z ciekawszych produktów możemy zakupić muszkę z poszetką, skarpetki czy kieliszki. Wybór jest duży, a zgodnie z zapowiedziami sklep ma być regularnie uzupełniany o kolejne pozycje. W ofercie sklepu znajdziemy też portfele sprzętowe. Obecnie dostępny jest jedynie Trezor, ale mają się pojawić kolejne.

Sklep oferuje kilka sposobów wysyłki oraz metod płatności. Jak przystało na sklep działający w branży kryptowalut mamy tu możliwość dokonać transakcji za pomocą Bitcoina. Jest do bardzo miły ukłon w stronę społeczności. W przypadku zakupów powyżej 200 zł otrzymamy darmową wysyłkę. Święta już niedługo, a FlyingAtom Shop wydaję się idealnym miejscem na zakup prezentów dla osób siedzących w krypto świecie.

hello world!