Sklep FlyingAtom startuje już wkrótce

31 / 08 / 2018

W naszym kantorze już wkrótce duże zmiany. We wrześniu powinien wystartować nasz internetowy sklep FlyingAtom – FlyingAtom.shop. Co w nim będzie można znaleźć? Wyłącznie przedmioty związane z kryptowalutami oraz Blockchain. Będzie można w nim kupić portfele sprzętowe – Trezor oraz nowość na rynku Archos Safe-T mini. O tym drugim portfelu będziemy wkrótce prezentować więcej informacji.

Sklep FlyingAtom będzie jednak zdominowany przez asortyment w postaci gadżetów związanych z krypto. Nie zabraknie w nim koszulek w wielu wzorach, pamiątkowych monet, toreb, worków, smyczy, naklejek, poduszek czy nawet skarpetek. Produktów będzie dużo więcej, a wzorami postaramy się zadowolić większość krypto walutowej społeczności. We wzorach nie ograniczymy się tylko do tych najpopularniejszych coinówKryptowalutowe gadżety będą różnorodne, a dostępne ilości pozwolą też na hurtowe zakupy. Jeżeli organizujesz spotkania, konferencję – zajrzyj do sklepu FlyingAtom, być może znajdziesz tam krypto gadżety, które możesz rozdać na swoim wydarzeniu.

Obecnie zapełniamy sklep nowym asortymentem, a we Wrześniu cała oferta powinna pojawić się na naszej stronie. Obecnie pierwsze gadżety (monety Bitcoinethereum, smycze, naklejki) można znaleźć w naszym sklepie na allegro. Nasze gadżety będzie można też dostać lub nabyć na konferencjach branżowych takich jak Konferencja BTC: Bitcoin, Token, Cryptocurrency. 

hello world!