Relacja z Konferencji BTC w Rzeszowie

10 / 09 / 2018

W sobotę 8 września w Rzeszowskim, pięciogwiazdkowym hotelu Bristol odbyła się Konferencja BTC: Bitcoin, Token, Cryptocurrency. To już kolejne spotkanie organizowane pod tym tytułem przez kantor kryptowalut FlyingAtom. Wydarzenie w stolicy województwa podkarpackiego przyciągnęło ponad 50 osób, a jeszcze więcej śledziło konferencję w streamingu live na kanale Krypto Raportu.

hotel Bristol

Konferencja obejmowała cztery wystąpienia, przedzielone przerwą na kawę. Wydarzenie otworzył Arkadiusz Jóźwiak, który w swoim wystąpieniu omawiał różnice w inwestowaniu w Kryptowaluty oraz w CFD na kryptowaluty. Następnie mieliśmy wystąpienie łączone. Mateusz i Krystian Gajaszek opowiadali o innowacyjnej formie finansowania projektów, jakim jest STO.

arkadiusz jóźwiak

Po przerwie na kawę miała miejsce prelekcja Pani Aldony Leszczyńskiej-Mikulskiej z kancelarii GWW Ladziński Cmoch i Wspólnicy. Tematem wystąpienia były planowane zmiany podatkowe dotyczące kryptowalut. Temat wzbudzał duże zainteresowania i pojawiało się do niego mnóstwo pytań z publiczności. Widać, że nieuregulowanie tego rynku wzbudza ciągle wiele emocji i wątpliwości odnośnie do rozliczeń. Konferencje zamknęło wystąpienie Kamila Bejm, analityka walutowy z FibonacciTeamSchool. Tematem jego prelekcji było: Magia Fibonacciego, czyli jak przewidzieliśmy spadki na Bitcoinie. Temat niezwykle aktualny.

Po zakończeniu konferencji jeszcze kilkunastu uczestników wybrało się wraz z organizatorami do restauracji, aby się posilić i w luźnej atmosferze kontynuować dyskusje o kryptowalutach. Już dziś zapraszamy na kolejną edycję konferencji, która odbędzie się w październiku w Gdańsku. Do zobaczenia!

hello world!