Zarabiaj w czasie bessy na ICO

17 / 07 / 2018

Rynek kryptowalut od końca 2017 roku znajduje się w trendzie spadowym. Miesiąc po miesiącu większość kryptowalut i tokenów dostępnych na rynku traci na wartości. Pomimo tego do gry dołącza coraz więcej nowych inwestorów, a nowe projekty ICO pojawiają się jak grzyby po deszczu. I to właśnie ICO w tym trudnym okresie pozwalają na najlepsze zarobki. Tylko aby móc zarobić trzeba wybrać odpowiedni projekt. Nie jest to jednak łatwe, gdyż każdego miesiąca pojawiają się setki nowych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, przygotowaliśmy szkolenie, podczas którego dowiesz się między innymi jak analizować ICO oraz ile jesteś wart według rynku. Nie trzeba płacić ogromnych pieniędzy firmom, które tworzą tokeny. Zamiast ryby to szkolenie oferuje wędkę i będziesz samemu w stanie stworzyć swój własny token personalny. Rozwiń swoją markę osobistą i biznes dołączając do rewolucji Blockchain.

Analiza projektów ICO jest obecnie jedną z najważniejszych rzeczy przy inwestycji na rynkach kryptowalut. Czym się kierować przy wyborze? Na co zwrócić uwagę? Co odróżnia obiecujący projekt od Scamu? Przyjdź na szkolenie, a dowiesz się jak podjąć dobre decyzje. Inwestuj na podstawie wiedzę i czerp zyski z projektów z dużym potencjałem. Czas na ICO jest właśnie teraz — wybierz mądrze.

Prowadzącym szkolenie jest Damian Dzienio. Każdy, kto był na konferencji FlyingAtom we Wrocławiu lub oglądał nagranie prelekcji Damiana “Przegląd najlepszych projektów ICO w 2018 roku” już w kwietniu mógł dowiedzieć się o ICO QuarkChain i zyskać nawet 1500%!

Przychodząc do nas dowiesz się jak analizować projekty ICO, które potem zwielokrotnią Twój kapitał. Nauczysz się tworzyć tokeny i tym samym wygenerujesz zysk, zwiększając swoją rozpoznawalność! Szkolenie jest stacjonarne, więc na miejscu Damian rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i dokładnie wyjaśni każdą kwestię. Po szkoleniu otrzymasz kontakt do Damiana, który sprawdzi Twoją pierwszą samodzielną analizę ICO.

Szczegółowe informacje o szkoleniu znajdziesz na wydarzeniu: Zarabiaj w czasie bessy na ICO i stwórz swój własny token.

hello world!