';
';

Bitomat Gdańsk

04 lt. 2019

Ofensywa Flyingatom ze stawianiem trwa. Po ostatnich instalacjach w Poznaniu oraz Warszawie teraz przyszedł czas na Gdańsk. Bitomat Gdańsk stanął w Galerii Przymorze przy ulicy Obrońców Wybrzeża 1, 80-398 Gdańsk. Dostęp do Bitomatu jest w godzinach otwarcia galerii handlowej: poniedziałek – sobota od 9:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 19:00.  W automacie tym można dokonywać zarówno zakupu, jak i sprzedaży BTC.

Wszystkie informacje o tym i innych naszych bankomatach można znaleźć na naszej stronie w zakładce BITOMATY. Znajdziecie tam dokładną lokalizację urządzeń, aktualny kurs wymiany oraz stan gotówki. Informacje o ilości PLN w automacie są aktualizowane na stronie dwa razy dziennie. Gdyby stan gotówki jednak pokazywał 0, warto się skontaktować z naszym biurem, może to być błąd. Bitomat Gdańsk został też umieszczony na międzynarodowej stronie coinatmradar.com z tymi urządzeniami. Po skorzystaniu z urządzenia zachęcamy do podzielenia się opinią o transakcji na tej właśnie stronie.

W Gdańsku poza transakcją w Bitomacie, można umówić się też na wymianę w biurze kantoru Flyingatom. Biuro Gdańsk znajduję się w firmie Maxcon mieszczącej się przy ulicy Zbyszka z Bogdańca 1, 80-419 Gdańsk. Tam będzie klientów obsługuje Łukasz. Można się umawiać w nim na handel Bitcoinem, dokonamy w biurze transakcji zarówno kupna, jak i sprzedaży tej kryptowaluty. Aby umówić się na wizytę w naszym oddziale, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny +48 886 900 383 lub mailowy gdańsk@flyingatom.com w celu zapewniania odpowiednich warunków spotkania.

Pozostałe miejsca, gdzie znajdziecie nasze bitomaty:
 • Warszawa,Aleje Jerozolimskie 123A, Galeria Millennium, Restauracja Siddhartha
 • Warszawa, Grochowska 207, Galeria Handlowa Rondo Wiatraczna,
 • Łódź,Marcina Kasprzaka 7/9, Hotel Borowiecki
 • Kraków, Zakopiańska 62, Park Handlowy Zakopianka
 • Gliwice, Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1, Centrum Handlowe Arena
 • Czeladź, Będzińska 80, Centrum Handlowe M1
 • Poznań, Szwajcarska 14 Centrum handlowe M1
   

4 comments

 • Hej.
  W tym urządzeniu można zakupić również taką kryptowalutę Dash, czy jest wyłącznie bitcoin?

  • Dzień dobry, na chwilę obecną w naszych bitomatach można kupić wyłącznie BTC, ale są planowane kolejne kryptowaluty.

 • Wplacilem pieniądze do wplatowmatu ,maszyna zawiesiła się na 3300 złotych.po telefonie do obsługi zostałem zapewniony ,że pieniądze dojdą do mnie normalnym trybem ,jednak minęło już 12 godzin a kasy dalej nie ma w moim portfelu ,telefonu nikt nie odbiera .firma krzak wzięła się za. wymianę krypto

  • Pomoc techniczna pracuje w godzinach 10:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę niestety kontakt może być utrudniony. Transakcja jest widoczna w systemie, więc bez obaw na pewno otrzyma Pan swoje BTC (na chwilę obecną nie wyszły, więc w dalszym ciągu proszę kontaktować się z pomocą techniczną: 501-801-849 lub mailowo bankomaty@flyingatom.com z informacjami: bitomat, kwota, data z przybliżoną godziną, adres na który miały zostać dostarczone BTC).

Komentarze są wyłączone.