Druga edycja GoldUp już w 23 września w Katowicach!

18 / 09 / 2023

GoldUp, czyli spotkanie miłośników metali szlachetnych, tym razem zawita do Katowic. Już 23 września o godzinie 12:00 w Q Hotel Plus Katowice będziemy mieli okazję uczestniczyć w fascynujących prelekcjach wygłaszanych przez renomowanych ekspertów, analizować swoje złoto i srebro przy użyciu spektrometru, nawiązywać kontakty podczas sesji networkingowej oraz mieć szansę na zdobycie cennych nagród w postaci złota. Zapraszamy serdecznie! Wszystkie atrakcje są dostępne bezpłatnie!

GoldUp | Katowice – co nas czeka?

Każda edycja GoldUp stanowi wyjątkową możliwość uczestnictwa w wyjątkowych prelekcjach, które są prowadzone przez autentycznych ekspertów, praktyków oraz entuzjastów w swoich dziedzinach. Kto przybędzie na GoldUp Katowice i co będzie tematem tych prelekcji?

Katowickie spotkanie rozpocznie Robert Boros ze swoim tematem pt. Banki centralne straciły zaufanie do stanów zjednoczonych? – Kraje od dekady wycofują rezerwy złota. Robert Boros to miłośnik metali szlachetnych, który od ponad 10 lat aktywnie inwestuje w złoto i srebro inwestycyjne. Prelegent szerzej znany jest jako Finansowa Płotka, pod tą nazwą prowadzi kanał na Youtube. Robert na swoim kanale przeprowadza wywiady z dilerami metali szlachetnych, ale również z ludźmi luźno związanych z branżą.

Z kolejnej prelekcji dowiemy się Jaką role pełni złoto w dywersyfikacji portfela inwestycyjnego? – o czym opowie Renata Lenik z FlyingAtom.Gold. Renata Lenik to ekspert inwestycji alternatywnych. Cechuje ją pasja do pracy z ludźmi oraz zamiłowanie do złota i diamentów inwestycyjnych. Z rynkiem metali szlachetnych związana jest od 10 lat. Renata miała okazję wystąpić na GoldUp | Wrocław, gdzie opowiedziała o wpływie pandemii na rynek złota.

Zastanawialiście się kiedyś jak nie inwestować w złoto? Na GoldUp w Katowicach będziecie mieli na to przestrzeń z Nestorem Zimnym, który przedstawi temat Jak nie kupować złota. Czyli kiedy powstrzymać się przed inwestycją  w metale szlachetne. Nestor Zimny to specjalista ds. sprzedaży z Flyingatom.Gold. Mieliśmy okazję poznać go na wrocławskiej edycji GoldUp kiedy to przedstawiał temat “Praktyczny aspekt inwestowania w złoto”.

Po przerwie na networking na scenie pojawi się Tomasz Gessner od którego dowiemy się co mają nam do zaoferowania metale szlachetne. Tomasz jest związany z rynkiem finansowym od 2001 roku. Pracował jako analityk rynków finansowych w domach maklerskich IDM, BDM oraz EFIX. W latach 2006-2022 komentował bieżące sytuacje na Stooq, a obecnie jest głównym analitykiem w Tavex.

Przedostatni temat, który zostanie zaprezentowany podczas wydarzenia jest dosyć intrygujący – W miarę uczciwy diler. Na taki temat zdecydował się Tomasz Nykiel, który od 13 lat związany jest z rynkiem metali szlachetnych, współpracował z największymi firmami w branży, zaczynając od stanowiska doradcy klienta. Doświadczenie zdobywał na wielu stanowiskach, zajmując się obsługą transakcji, skupem, ofertą hurtową czy zarządzaniem siecią sprzedaży. Od 2020 roku pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego w 79element.

Na koniec poznamy świat numizmatyki, o którym opowie Krzysztof Jurko. Jego temat to Jak wygląda stan rynku numizmatycznego w Polsce?. Od Krzysztofa dowiemy się o kondycji rynku numizmatycznego oraz tego jak zacząć zbieranie starych monet. Krzysztof to od 2018 roku zawodowy numizmatyk oraz członek Stowarzyszenia Numizmatyków Profesjonalnych. Prywatnie kolekcjoner polskich monet historycznych i „patriotyków”.

Konkurs, Networking i weryfikacja metali szlachetnych

GoldUp nie kończy się na unikalnych prelekcjach, to także networking, który podczas pierwszej edycji cieszył się ogromnym powodzeniem. GoldUp to świetna okazja na rozwijanie swojej sieci kontaktów. Na miejscu będzie można, również zweryfikować swoje złoto i srebro inwestycyjne za pomocą specjalistycznego sprzętu. Gdybyś jednak nie był w posiadaniu złota to możesz je wygrać. Złoty konkurs to doskonała okazja na rozpoczęcie swojej przygody ze złotem lub dołożenie małej cegiełki złota do swojej kolekcji.

GoldUp | Katowice – 23 września!

Serdecznie zapraszamy na drugą edycję bezpłatnego spotkania miłośników metali szlachetnych GoldUp – 23 września w Q Hotel Plus Katowice. Wstęp bezpłatny.

Link do wydarzenia –https://fb.me/e/4HY7eu9KD

Zobacz jak wyglądała edycja wrocławska

hello world!