Kantor Bitcoin Wrocław

05 / 10 / 2018

W stolicy Dolnego Śląska, jednym z największych i najludniejszych polskich miast, nie mogło zabraknąć kantoru Bitcoin FlyingAtom. Wrocław ze względu na swoje położenie oraz dobrą sieć połączeń drogowo – kolejowych jest idealnym miejscem do obsługi klientów z południowo – zachodnich części polski. Nic więc dziwnego, że w mieście nastawionym na biznes i rozwój pojawiły się również inicjatywy związane z kryptowalutami oraz technologią Blockchain. W mieście regularnie odbywają się duże spotkanie i konferencję, a społeczność skupiająca się wokół kryptowalut jest jedną z największych w Polsce.

We Wrocławiu podobnie jak w Krakowie, na długo przed otwarciem oddziału działał przedstawiciel, który obsługiwał transakcję w mieście oraz całym regionie. Sytuacja zmieniła się w kwietniu kiedy został otwarty Kantor Bitcoin Wrocław. Ten odział FlyingAtom znajduje się w budynku Gant przy ulicy Legnickiej 17/16, 53-671 Wrocław. Nasze biuro znajdziecie na drugim piętrze tego biurowca. Można się umawiać w nim na handel Bitcoinem, dokonamy w biurze transakcji zarówno kupna, jak i sprzedaży tej kryptowaluty. Kantor Bitcoin Wrocław czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 22:00, a w weekendy od 10:00 do 18:00 po wcześniejszym umówieniu wizyty. Dobrym zwyczajem jest umówić się na wizytę również w tygodniu. Unikamy wtedy szansy na oczekiwanie w biurze na dokończenie poprzedniej transakcji. Umawiać się można telefonicznie 501-801-056 lub mailowo wroclaw@flyingatom.com.

sklep Flyingatom

We wrocławskim biurze można nabywać też portfele sprzętowe oraz różnego rodzaju gadżety związane z kryptowalutami pochodzące z naszego sklepu – FlyingAtom.shop.

 

hello world!