Sieć Kantorów Bitcoin

Doświadczenie, bezpieczeństwo i profesjonalne podejście w wymianie kryptowalut

Kantory Bitomaty Złoto

Kup

Za jednego bitcoina zapłacisz:

Sprzedaj

Za jednego bitcoina otrzymasz:

Kantor kryptowalut

W kantorach stacjonarnych FlyingAtom można handlować od kwoty 1000 PLN (nie dotyczy bitomatów). Oprócz Bitcoina można handlować Ethereum, Litecoin, Dash oraz Tether z prowizją 4.5% względem ceny giełdowej dla transakcji powyżej 10 000PLN. W przypadku kwot poniżej 10 000PLN obowiązuje dodatkowa opłata 150PLN.

O nas

Witamy w FlyingAtom !

Serwis tworzony jest przez pasjonatów niekonwencjonalnych rozwiązań walutowych: zajmujemy się handlem popularną cyfrową walutą, jaką jest Bitcoin.

Od listopada 2015 roku posiadamy siedzibę, znajdującą się przy ulicy Złotej 59 w Warszawie. Jest to nowoczesny biurowiec, w samym sercu miasta. Wybraliśmy tę lokalizację, ponieważ chcemy zdobywać zaufanie naszych klientów oraz tworzyć komfortową i bezpieczną atmosferę w naszym oddziale. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsługiwaniu dużych transakcji finansowych i wymianie walut, a co za tym idzie wiemy, jak ważna jest profesjonalna i fachowa obsługa. Priorytetem jest dla nas również dyskrecja.

Czytaj więcej

Co robimy?

Wymiana kryptowalut

U nas sprzedasz / kupisz kryptowaluty za gotówkę w 12 polskich miastach.

Sprzedaż złota / srebra

Możliwość zakupu złota inwestycyjnego i diamentów za bitcoin.

Bitomaty / Bankomaty Bitcoin

Nasze bankomaty bitcoin znajdziesz w największych miastach i ich sieć cały czas rośnie .

Szkolenia

Usłyszałeś o kryptowalutach i chciałybyś dowiedzieć się o co w tym wszystkim chodzi? Zastanawiasz się jak działa Bitcoin albo jak handlować na giełdzie? Znasz kryptowaluty ale potrzebujesz specjalistycznej wiedzy? Zapraszamy na szkolenia i konsultacje na każdym poziomie zaawansowania.

Księgowość

Potrzebujesz interpretacji podatkowej (wyceniana indywidualnie)? Handlujesz Bitcoinem jako osoba fizyczna i chcesz wiedzieć jak rozliczyć się podatkowo? Prowadzisz firmę chcesz płacić kontrahentom w Bitcoin lub przyjmować Bitcoin jako zapłatę? Masz pytania na które nie znasz odpowiedzi? Odpowiemy.

Sklep

Potrzebujesz portfel sprzętowy? Oryginalnego gadżetu związanego z kryptowalutami jako prezent dla entuzjasty kryptowalut? Lub po prostu szukasz czegoś dla siebie? Zajrzyj do naszego sklepu! U nas dokonasz zakupu sprzętu/gadżetów bez przykrych niespodzianek, jesteśmy oficjalnym partnerem Ledger

5

Lata na rynku

10000

Zadowolonych klientów

30000

Obsłużonych wymian

13

Miast w których nas znajdziesz

Dzięki nam

W ostatnich latach pojawiły się tysiące wirtualnych walut, które nie mają fizycznej formy. Niektóre osoby traktują je jako sposób na uniezależnienie się od tradycyjnych pieniędzy, inni natomiast traktują je jak instrumenty inwestycyjne. Warto również wspomnieć o tym, że środki można w prosty, tani i szybki sposób wysłać do dowolnego odbiorcy bez względu na to, w jakim miejscu na świecie aktualnie przebywa. Najpopularniejszą kryptowalutą od lat pozostaje Bitcoin (BTC), który coraz częściej postrzegany jest jako magazyn wartości i zdaniem wielu inwestorów stanowi świetną alternatywę dla złota.
Wiele osób postrzega kantory kryptowalutowe jako miejsca dla doświadczonych inwestorów. W praktyce jednak jest to również świetny wybór dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z kryptowalutami. Wystarczy, że umówisz się na wizytę w kantorze, a będziesz mógł dokonać dowolnej transakcji (zakupu lub sprzedaży) przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu prywatności. Dodatkowo możesz liczyć na pomoc doświadczonego specjalisty, który w razie potrzeby doradzi, w jaki sposób zabezpieczyć wirtualne waluty.
Podczas dokonywania zakupu w kantorze stacjonarnym nie musisz przechodzić weryfikacji, o ile kwota transakcji nie przekroczy równowartości XXX euro. W takim przypadku cały proces wydłuży się o kilka minut, a pracownik kantoru poprosi cię o niezbędne dane. Na koniec pozostanie jedynie przekazać kwotę, za którą chcesz dokonać zakupu i podać adres portfela, na który mają trafić zakupione aktywa. To wszystko! Po kilku minutach środki znajdą się na twoim portfelu, a ty dołączysz do stale rosnącego grona posiadaczy kryptowalut.
W podobny sposób można oczywiście sprzedać kryptowaluty. Dzięki umówieniu wizyty nie będziesz się musiał martwić o to, czy w kantorze będzie wystarczająca ilość pieniędzy. Wybierając kantor kryptowalut, eliminujesz również ryzyko zablokowania środków przez bank, co czasami ma miejsce przy wypłacaniu pieniędzy bezpośrednio z giełd kryptowalutowych. W kantorze zawsze otrzymasz gotówkę bezpośrednio do ręki. Cały proces sprzedaży kryptowalut zajmuje zazwyczaj kilkanaście minut.

Blog

FlyingAtom Wrocław – nowa lokalizacja biura

Zmieniamy nasz lokal FlyingAtom we Wrocławiu. Od poniedziałku, 17.01.2022 nasze biuro we Wrocławiu znajdziecie w Arkadach Wrocławskich ( ul. Powstańców Śląskich 2-4)  w pokoju nr 13 na 9 piętrze. Adres jak widać został ten sam, zmieniło się jedynie piętro i numer pokoju. W naszych biurach … Continue reading

Czytaj więcej

Przerwa techniczna bitomatów w dniach 30.12.2021 – 02.01.2022

Od czwartku do niedzieli (30.12.2021 – 02.01.2022) Bitomaty FlyingAtom będą wyłączone. Związane jest to z koniecznością przeprowadzenia prac serwisowych na naszych urządzeniach oraz przygotowaniem ich pod nadchodzące aktualizację. Dodatkowo w tym samym terminie będzie wyłączona możliwość korzystania z formularza do wymiany online na naszej stronie. … Continue reading

Czytaj więcej

Biura FlyingAtom zamknięte 24-26.12, 31.12-02.01.2022 oraz 6-9.01.2022

W okresie świąteczno – noworocznym nasze biura będą zamknięte w dniach 24-26.12 oraz 31.12 – 02.01.2022. Dodatkowo z naszych placówek nie skorzystacie też w terminie 6-9.01.2022. W pozostałych dniach w tym okresie większość naszych biur będzie otwarte. Zalecamy jednak wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy z … Continue reading

Czytaj więcej

Kontakt

Mapa bitomaty FlyingAtom
Złota 59, 14 piętro 00-120 Warszawa
501-801-531
biuro@flyingatom.com

  Grupa FlyingAtom

  bitcoin
  Sklep z gadżetami kryptowalutowymi
  Złoto, srebro, diamenty
  Kantor kryptowalut z płatnościami elektronicznymi, obsługa OTC

  Partnerzy