Kantor Bitcoin Bielsko-Biała

Środowisko kryptowalut w Bielsku-Białej

Adres

Biurowiec Cavatina
FlyingAtom
ul. Dworkowa 2
lokal 11, 4 piętro
43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 9:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Województwo śląskie wyrasta na lidera, jeżeli chodzi o możliwość wymiany kryptowalut. Właśnie otworzyliśmy w tym regionie nasze czwarte biuro. Zapraszamy do nowego kantoru kryptowalut FlyingAtom w Bielsku - Białej. Kantor Bitcoin FlyingAtom Bielsko – Biała znajduje się w biurowcu Cavatina przy ulicy Dworkowej 2. Kantor kryptowalut FlyingAtom znajdziecie na 4 piętrze w lokalu nr 11. Tak jak w innych naszych biurach, można w tej placówce dokonać wymiany Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC), Tether USD (USDT), USD Coin (USDC) czy innych interesujących Was kryptowalut.

Wymiany kryptowalut za gotówkę można dokonać w godzinach otwarcia biura w Bielsku-Białej tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję wymiany kryptowalut, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi punktu w tym mieście to: 886-900-499 lub bielskobiala@flyingatom.com

FlyingAtom oferuje w Bielsku – Białej transakcje wymiany kryptowalut w kantorach bitcoin i bitomatach z niskimi prowizjami. Standardowa prowizja przy wymianie kryptowalut to jedynie 3%. Pełną tabelę prowizji i opłaty wymiany w kantorze kryptowalut znajdziecie w zakładce "Kantor Bitcoin". Transakcje do 1000 euro można dokonać w kantorze Bitcoin Bielsko-Biała bez weryfikacji swoich danych. Weryfikację z dokumentem tożsamości przeprowadzamy w przypadku, gdy kwota przekracza kwotę 1000 EUR

Oprócz kantoru kryptowalut w Bielsku - Białej znajdziecie też Bitomat naszej firmy. Bitomat Bielsko – Biała w którym możemy sprzedać i kupić kryptowaluty za gotówkę znajduje się w Galerii Handlowej Sarni Stok przy ul. Sarni Stok 2. W Bitomacie FlyingAtom można wymienić BTC, ETH oraz stablecoiny USDt i USDc po sieci ERC20.

Biuro FlyingAtom w Bielsku - Białej jest też placówką kantoru złota, srebra i platyny dewizowej FlyingAtom Gold. W Bielsku – Białej można dokonać zakupu złota inwestycyjnego, srebra inwestycyjnego oraz platyny. Kruszec sprzedawany jest w postaci monet i sztabek. W kantorze FlyingAtom Bielsko - Biała prowadzimy też skup złota i srebra. Inwestycji w złote i srebrne monety oraz sztabki można dokonać też poprzez naszą stronę FlyingAtom.gold, a zakupione produkty odebrać w naszej placówce w Bielsku - Białej.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej