Kantor Bitcoin Bielsko-Biała

Środowisko kryptowalut w Bielsku-Białej

Adres

Galeria Waga
ul. Gazownicza 5
43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek: 9:00-17:00
Sobota – Niedziela: nieczynne

Województwo śląskie wyrasta na lidera, jeżeli chodzi o możliwość wymiany kryptowalut. Właśnie otworzyliśmy w tym regionie nasze czwarte biuro. Zapraszamy do nowego kantoru kryptowalut FlyingAtom w Bielsku – Białej. Kantor Bitcoin FlyingAtom Bielsko – Biała znajduje się w Galerii Waga przy ulicy Gazowniczej 5. Tak jak w innych naszych biurach, można w tej placówce dokonać wymiany Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC), Tether USD (USDT), USD Coin (USDC) czy innych interesujących Was kryptowalut.


Wymiany kryptowalut za gotówkę można dokonać w godzinach otwarcia biura w Bielsku-Białej tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję wymiany kryptowalut, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi punktu w tym mieście to: 886-900-499 lub bielskobiala@flyingatom.com


FlyingAtom oferuje w Bielsku – Białej transakcje wymiany kryptowalut w kantorach bitcoin i bitomatach z niskimi prowizjami. Standardowa prowizja przy wymianie kryptowalut to jedynie 3%. Pełną tabelę prowizji i opłaty wymiany w kantorze kryptowalut znajdziecie w zakładce “Kantor Bitcoin“. Transakcje do 1000 euro można dokonać w kantorze Bitcoin Bielsko-Biała bez weryfikacji swoich danych. Weryfikację z dokumentem tożsamości przeprowadzamy w przypadku, gdy kwota przekracza kwotę 1000 EUR


Oprócz kantoru kryptowalut w Bielsku – Białej znajdziecie też Bitomat naszej firmy. Bitomat Bielsko – Biała w którym możemy sprzedać i kupić kryptowaluty za gotówkę znajduje się w Galerii Handlowej Sarni Stok przy ul. Sarni Stok 2. W Bitomacie FlyingAtom można wymienić BTC, ETH oraz stablecoiny USDt i USDc po sieci ERC20.


Biuro FlyingAtom w Bielsku – Białej jest też placówką kantoru złota, srebra i platyny dewizowej FlyingAtom Gold. W Bielsku – Białej można dokonać zakupu złota inwestycyjnego, srebra inwestycyjnego oraz platyny. Kruszec sprzedawany jest w postaci monet i sztabek. W kantorze FlyingAtom Bielsko – Biała prowadzimy też skup złota i srebra. Inwestycji w złote i srebrne monety oraz sztabki można dokonać też poprzez naszą stronę FlyingAtom.gold, a zakupione produkty odebrać w naszej placówce w Bielsku – Białej.

Dowiedz się więcej o naszych usługach

Poznaj najczęsciej zadawane pytania

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00

Dowiedz się więcej

Prowizje i procedury

Poznaj prowizje i procedury w naszych biurach i bitomatach

Dowiedz się więcej