Biuro FlyingAtom Krotoszyn

19 / 03 / 2023

Czy kryptowaluty to tylko domena dużych ośrodków miejskich? Nie! Jako FlyingAtom wychodzimy też do miast powiatowych. Zapraszamy do naszej nowej placówki w Krotoszynie w województwie wielkopolskim.

Kantor kryptowalut FlyingAtom Krotoszyn znajdziecie przy ulicy Rawickiej 5. Kantor Bitcoin FlyingAtom mieści się w lokalu nr 7. Tak jak w innych naszych biurach, w tej placówce można dokonać wymiany BTC, ETH, USDt, USDc czy innych interesujących Was kryptowalut. Transakcje do 1000 euro można dokonać bez weryfikacji swoich danych. W biurze znajdziecie też wybrany asortyment z naszego sklepu FlyingAtom Shop. Kantor Bitcoin FlyingAtom Krotoszyn jest też nowym punktem kantoru FlyingAtom.Gold. Możecie w nim dokonywać zakupu złota i srebra inwestycyjnego oraz odbierać zamówienia składane przez stronę FlyingAtom.gold.

Biuro w Krotoszynie jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi punktu w tym mieście to: 886-900-933 lub mailowo krotoszyn@flyingatom.com .

Biuro w Krotoszynie jest naszą drugą placówką w Wielkopolsce. Nasze biuro oraz bitomaty znajdziecie w Poznaniu.

hello world!